Lider wśród programów do tworzenia grafiki

3ds Max to jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów do tworzenia grafiki. Cieszy dużą popularnością wśród użytkowników. Dzięki niemu można tworzyć grafikę trójwymiarową, renderowaną, animowanimacje czy modelowanie 3D. Program zawiera mnóstwo różnorakich narzędzi, które pozwalają na uzyskanie ciekawych efektów graficznych. Niebagatelną zaletą programu jest bardzo przyjazny interfejs, który sprawia, ze s pogromu mogą korzystać zarówno początkujący amatorzy jak i profesjonaliści.

Jakie możliwości daje program 3ds Max?

Po pierwsze program daje możliwość rozbudowanej animacji postaci, która porusza się na dwóch kończynach. Ta funkcja zwana jest Character Studio. Ponadto istnieją możliwości symulacji fizyki (reactor) czy też funkcje do kontroli animacji za pośrednictwem diagramów. 3ds max bardzo często wykorzystywany jest do tworzenia animacji postaci w grach komputerowych oraz filmach. Dzięki niemu powstało wiele uznanych produkcji, między innymi polska „ Katedra”, która w dwa tysiące drugim roku była nominowana do najważniejszej nagrody filmowej, czyli Oscara, a także fragmenty sagi „Władca Pierścieni”. Program 3ds Max bywa bardzo często wykorzystywany do stworzenia imponujących architektonicznych wizualizacji.
Desktop Subscription sprawie, że użytkownik ma dostęp do najświeższych aktualizacji i wersji oprogramowania a także do indywidualnej pomocy technicznej przez Internet, priorytetowej pomocy na forach, elastycznego licencjonowania i oraz innych korzyści.

Możliwości programu 3ds max.

Przeogromne możliwości tego programu zawdzięczać można także gigantycznemu mechanizmowi pluginów, które w zrozumiały i bez mała nieograniczony sposób mogą dostosowywać funkcjonalność oraz interfejs graficzny do indywidualnych potrzeb konkretnego użytkownika.

Wersja testowa pozwala na wypróbowanie programu przez okres trzydziestu dni. To z pewnością jedna z ciekawszych propozycji na naszym rynku. Ten program powinien wypróbować każdy, kto kiedykolwiek chce zaistnieć w dziedzinie animacji komputerowej.